Meble Ostrołęka Format na wymiar i zamówienie KUCHENNE SZAFY BIUROWE SYPIALNIE INNE STOŁY KOMODY | Galeria


Meble kuchenne (71)
Meble kuchenne

Kuchnia, to nie tylko miejsce, w którym gotujemy, ale także centralny punkt każdego domu. Dlatego powinna być dopasowana do charakteru wnętrza, jak również do jej użytkowników.

Kuchnie możemy podzielić na dwie kategorie: kuchnie klasyczne i kuchnie nowoczesne. Głównym wyznacznikiem takiego podziału jest wybór materiałów i zastosowany styl mebli.

 

Ilość obrazów w kategorii: 71
Kategoria oglądana: 17309 x
Szafy (22)
Szafy

Problem z brakiem przestrzeni skończył się wraz z wynalezieniem systemu drzwi przesuwnych i składanych, które należą do najczęściej stosowanych. System Sevroll, który stosujemy w naszych projektach, jest uważany za najlepszy w swojej dziedzinie.

 

Ilość obrazów w kategorii: 22
Kategoria oglądana: 5554 x
Meble biurowe (11)
Meble biurowe

Meble biurowe wykonywane przez naszą firmę pomagają urządzić biuro, jak najbardziej przytulnie i wygodnie. Stosowane przez nas najwyższej jakości akcesoria meblowe jak również staranne wykonanie wpływają na niezwykłą wytrzymałość naszych produktów, czego istotnym dowodem jest fakt, iż wykonaliśmy liczne projekty dla takich instytucji publicznych, jak: szkoły.

 

Ilość obrazów w kategorii: 11
Kategoria oglądana: 1975 x
Sypialnie (7)
Sypialnie

Sypialnia to przede wszystkim miejsce, w którym odpoczywamy. Wobec tego meble do sypialni powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Najważniejszym elementem każdej sypialni jest łóżko, gdyż w nim spędzamy jedną trzecią naszego życia. Dzięki możliwości zaprojektowania łóżka na wymiar kończą się przeszkody z nietypowymi pomieszczeniami, które były zwykle rozwiązywane przez wybór niewygodnych wersalek.

 

Ilość obrazów w kategorii: 7
Kategoria oglądana: 2965 x
Meble łazienkowe (20)
Meble łazienkowe

Warto zadbać aby wystrój łazienki i meble tworzyły zgraną całość. Wszystko zależy od Państwa pomysły, ponieważ my jesteśmy jedynie ograniczeni możliwościami materiałów.

 

Ilość obrazów w kategorii: 20
Kategoria oglądana: 4282 x
Pozostałe meble (25)
Pozostałe meble
Ilość obrazów w kategorii: 25
Kategoria oglądana: 3618 x

Meble Ostrołęka Format na wymiar i zamówienie KUCHENNE SZAFY BIUROWE SYPIALNIE INNE STOŁY KOMODY | Galeria